XII Niedziela Zwykła (21.06.2020r.)

1. Przeżywamy XII niedzielę zwykłą w ciągu roku. Kończy się miesiąc szczególnie poświęcony Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Wszystkich czcicieli zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy codziennie: w dzień powszedni po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz. 17.30.

We czwartek zakończyliśmy oktawę Bożego Ciała. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do ubogacenia liturgii.

2. W liturgii Kościoła obchodzimy w tym tygodniu :

- w środę - uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela,

3. We czwartek na spotkanie przy grrilu na godz. 17.30 zapraszamy ministrantów i dzieci należące do scholi.

W piątek przypada zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Przypominamy dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, by było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. Warto w modlitwach nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty z Bogiem czas. Niech nie zabraknie tego dziękczynienia w nadchodzących dniach. Będziemy też prosić o dobre przeżycie czasu wakacji. Msza dziękczynna na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz.8.00 rano. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i całe grono pedagogiczne. Spowiedź we czwartek od godz. 17.30.

    Ks. Proboszcz